Локомотив ще играе в първата шести след победа с 1:0 над Левски в Пловдив

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) победи с 1:0 Левски (София) в мач от 30-тия кръг на Първа лига. Единственото попадение в срещата бе дело на Джовани Бариани, който донесе трите точки на “черно-белите”. Така Локомотив ще играе в първата шестица. Възпитаниците на Александър Томаш ще се изправят първо срещу Лудогорец в Разград в понеделник (15.05) от 20:15ч. В 9-ата минута, след центриране на Джовани Бариани, Матеус да Силва стреля, но топката мина в страни от целта. Три минути по-късно “сините” отговориха с изстрел на Уелтон, който бе спасен от Хоркаш. В 16-ата минута Бабакар Дион стреля от наказателното поле, но Пламен Андреев спаси. В 42-ата минута Уелтън отправи удар към вратата на “черно-белите”, Динко Хоркаш се намеси, последва добавка на Рикардиньо, а Мартин Паскалев се намеси и изби. Три минути по-късно, след ъглов удар, Уелтън отново направи опит да изпрати кълбото във вратата, но стражът на “черно-белите” отново демонстрира отличния си рефлекс. В 49-ата минута гол на Роналдо не бе зачетен заради засада. Девет минути по-късно Димитър Илиев отправи удар към целта, но кълбото рикошира в Жереми Петри, a при добавката на Джовани Бариани Локомотив откри резултата! В 65-ата минута удар на Рикардиньо бе спасен от стражът на “черно-белите”. До […]

Локомотив ще играе в първата шести след победа над Левски в Пловдив

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) победи с 1:0 Левски (София) в мач от 30-тия кръг на Първа лига. Единственото попадение в срещата бе дело на Джовани Бариани, който донесе трите точки на “черно-белите”.

Така Локомотив ще играе в първата шестица. Възпитаниците на Александър Томаш ще се изправят първо срещу Лудогорец в Разград в понеделник (15.05) от 20:15ч.

В 9-ата минута, след центриране на Джовани Бариани, Матеус да Силва стреля, но топката мина в страни от целта. Три минути по-късно “сините” отговориха с изстрел на Уелтон, който бе спасен от Хоркаш. В 16-ата минута Бабакар Дион стреля от наказателното поле, но Пламен Андреев спаси. В 42-ата минута Уелтън отправи удар към вратата на “черно-белите”, Динко Хоркаш се намеси, последва добавка на Рикардиньо, а Мартин Паскалев се намеси и изби. Три минути по-късно, след ъглов удар, Уелтън отново направи опит да изпрати кълбото във вратата, но стражът на “черно-белите” отново демонстрира отличния си рефлекс.

В 49-ата минута гол на Роналдо не бе зачетен заради засада. Девет минути по-късно Димитър Илиев отправи удар към целта, но кълбото рикошира в Жереми Петри, a при добавката на Джовани Бариани Локомотив откри резултата! В 65-ата минута удар на Рикардиньо бе спасен от стражът на “черно-белите”. До края на срещата нови попадения не паднаха и пловдивчани се поздравиха с трите точки!