Локомотив Пловдив загуби домакинството срещу Левски с 1:2

Picture of Румен Георгиев
Румен Георгиев
Главен редактор / info@vplovdiv.com
Локомотив Пловдив загуби домакинството срещу Левски с 1 на 2

Представителният отбор на Локомотив загуби от Левски в третия кръг на плейофите от първата шестица. “Черно-белите” отстъпиха с 1:2 на “сините”. Мичи Нтело даде аванс на Локомотив, но гостите обърнаха с попадения на Цунами и Рикардиньо.

В 3-ата минута Рикардиньо стреля покрай вратата на Томов. В 10-ата минута Локомотив откри резултата. Ангел Лясков изведе Мичи Нтело сам срещу Пламен Андреев и реализира за 1:0. В 29-ата минута гостите изравниха. Бала центрира от корнер, а Цунами засече с глава за 1:1. Три минути по-късно Левски стигна до пълен обрат. Асен Митков подаде за Рикардиньо, а той преодоля Томов за 1:2.

В 62-ата минута Мартин Петков стреля извън целта. Две минути по-късно Патрик-Габриел Галчев шутира, а Томов спаси. В 88-ата минута Ел Джемили получи в наказателното поле на Локомотив и стреля покрай целта.

Следващата среща на Локомотив е гостуване на Лудогорец. Двубоят е насрочен за сряда (22.05) от 18:30 часа на “Хювефарма Арена” в Разград.