Локомотив Пловдив и Лудогорец завършиха 1:1 в Разград

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) завърши наравно 1:1 при гостуването си на Лудогорец (Разград) в мач от 11-тия кръг на Първа лига. Домакините откриха чрез Текпетей в 9-ата минута, но в края на срещата Петър Андреев изравни на „Хювефарма Арена“. Домакините започнаха по-активно и в деветата минута откриха резултата. Якуб Пьотровски изведе Бърнард Текпетей зад защитата, а крилото си спря топката от въздуха и вкара за 1:0.  В 21-ата минута „черно-белите“ бяха близо до това да изравнят. Грешка на вратаря Симон Слуга позволи на Евандро да стреля от малък ъгъл, но встрани от целта. Малко след това добър изстрел на Джовани бе избит от стража на „орлите“. В 53-ата минута Лудогорец удари греда, след като Руан Крус успя да се измъкне и да шутира топката покрай Хоркаш. В 74-ата минута Рик Джонатан стреля от дистнация, вратарят на пловдивчани се намеси. В 85-ата минута Локомотив изравни резултата. Защитник на „зелените“ върна топката към Симон Слуга. Той се забави с изнасянето и позволи на резервата Андреев да го пресира и да вкара топката във вратата за крайното 1:1.

Локомотив Пловдив и Лудогорец завършиха 1 на 1 в Разград

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) завърши наравно 1:1 при гостуването си на Лудогорец (Разград) в мач от 11-тия кръг на Първа лига. Домакините откриха чрез Текпетей в 9-ата минута, но в края на срещата Петър Андреев изравни на „Хювефарма Арена“.

Домакините започнаха по-активно и в деветата минута откриха резултата. Якуб Пьотровски изведе Бърнард Текпетей зад защитата, а крилото си спря топката от въздуха и вкара за 1:0.  В 21-ата минута „черно-белите“ бяха близо до това да изравнят. Грешка на вратаря Симон Слуга позволи на Евандро да стреля от малък ъгъл, но встрани от целта. Малко след това добър изстрел на Джовани бе избит от стража на „орлите“.

В 53-ата минута Лудогорец удари греда, след като Руан Крус успя да се измъкне и да шутира топката покрай Хоркаш. В 74-ата минута Рик Джонатан стреля от дистнация, вратарят на пловдивчани се намеси. В 85-ата минута Локомотив изравни резултата. Защитник на „зелените“ върна топката към Симон Слуга. Той се забави с изнасянето и позволи на резервата Андреев да го пресира и да вкара топката във вратата за крайното 1:1.