Скандално отменен гол коства на Ботев Пловдив победата над Пирин

Ботев завърши наравно 0:0 при визитата на Пирин. Срещата от 3-ия кръг на Първа лига се игра на стадион „Христо Ботев“ в Благоевград. „Канарчетата“ доминираха тотално, като направиха куп пропуски пред вратата на домакините. Пловдивчани получиха солидна подкрепа от гостуващия сектор, като бултрасите надъхваха играчите през всичките 90 минути. В края на първата част съдията Ел-Хатиб поряза сериозно ботевистите, отменяйки редовен гол на Самуел Акере. След почивката доминацията на пловдивчани бе тотална, а домакините рядко минаваха центъра. В 80-ата минута „зелените“ бяха близо до гола, но от близка дистанция Кондраков нацели страничната греда.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Reddit
Pinterest
Email

Ботев завърши наравно 0:0 при визитата на Пирин. Срещата от 3-ия кръг на Първа лига се игра на стадион „Христо Ботев“ в Благоевград.

„Канарчетата“ доминираха тотално, като направиха куп пропуски пред вратата на домакините.

Пловдивчани получиха солидна подкрепа от гостуващия сектор, като бултрасите надъхваха играчите през всичките 90 минути.

В края на първата част съдията Ел-Хатиб поряза сериозно ботевистите, отменяйки редовен гол на Самуел Акере.

След почивката доминацията на пловдивчани бе тотална, а домакините рядко минаваха центъра.

В 80-ата минута „зелените“ бяха близо до гола, но от близка дистанция Кондраков нацели страничната греда.