Локомотив Пловдив загуби с 1:4 гостуването си на Крумовград

Picture of Румен Георгиев
Румен Георгиев
Главен редактор / [email protected]
Локомотив Пловдив загуби с 1 на 4 гостуването си на Крумовград

Представителният отбор на Локомотив допусна тежко поражение при гостуването си на Крумовград. “Черно-белите” загубиха с 1:4 от домакините на спортен комплекс “Никола Щерев – Старика”.

В 4-ата минута изстрел на Оливер Камдем мина встрани от целта. Четири по-късно Евандро имаше добра възможост пред себе си, но Янко Георгиев изби в корнер. В 14-ата минута Серкан Юсеин от домакините стреля от дистанция, а топката срещна страничната греда на вратата на Томов. В 20-ата минута Крумовград откри резултата. Алекс Колев изведе Патрик Луан сам срещу стража на Локомотив и реализира за 1:0. В 29-ата минута “сините” стигнаха до дузпа. Патрик Луан бе съборен в наказателното поле от Мартин Паскалев и съдията посочи бялата точка. Зад топката застана Алекс Колев, който бе точен за 2:0. В 38-ата минута Локомотив можеше да намали резултата. Центриране от корнер бе засечено от Тодор Павлов, защитникът на “черно-белите” нацели страничната греда. В 42-ата минута Крумовград стигна до трето попадение. Серкан Юсеин центрира в наказателното поле, там Божидар Кацаров свали топката, а Матей Шимич вкара с глава за 3:0.

Локомотив започна активно втората част и “черно-белите” натиснаха своя съперник. Това даде резултат в 54-ата минута. Петър Андреев бе изведен сам срещу Янко Ангелов и намали на 3:1. В 63-ата минута Мартин Петков засече с глава, стражът на домакините спаси. В 67-ата минута Локомотив остана в намален състав. Оливер Камдем бе изгонен с директен червен картон заради нарушение срещу Диего Рапосо. Крайното 4:1 бе оформено в 74-ата минута, когато Алекс Колев засече с глава центриране от корнер.

Следващата среща на Локомотив е в събота (18.05) от 20:15 часа. Съперник на “Лаута” ще бъде Левски.