Локомотив Пловдив завърши наравно 3:3 с Хебър Пазарджик след драма в края на мача

Picture of Румен Георгиев
Румен Георгиев
Главен редактор / info@vplovdiv.com
Локомотив Пловдив завърши наравно 3 на 3 с Хебър Пазарджик след драма в края на мача

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) не успя да победи Хебър (Пазарджик) в мач от 8-мия кръг на Първа лига. „Черно-белите“ водеха до последните минути с 3:1, но гостите взеха точката с две попадения в добавеното време на срещата за крайното 3:3.

Срещата започна по-добре за гостите от Пазарджик, които откриха резултата още в третата минута. Душан Вукович стреля директно от пряк свободен удар, като прехвърли стената и с помощта на горната греда отбеляза за 0:1. Локомотив отговори бързо и в 15-ата минута „черно-белите“ изравниха. Ангел Лясков изведе Жулиан Лами, който се справи със защитник на „зелените“ и реализира за 1:1. Шест минути по-късно Владимир Медвед също се разписа, но попадението бе отменено заради засада. В 31-ата минута Локомотив стигна до пълен обрат. Ангел Лясков намери Димитър Илиев, който технично овладя с единия крак и стреля веднага с другия за 2:1.

В 54-ата минута пловдивчани стигнаха до трети гол. Димитър Илиев пусна топката към Жулиан Лами, който напредна и с мощен шут разстреля Петър Дебърлиев за 3:1. Последваха няколко добри шанса пред Оливер Камдем и Владимир Медвед, а попадение в 80-ата минута на Мартин Петков бе отменено заради засада. В първата минута на добавеното време Хебър намали за 3:2. Кристиан Томов шутира от аут, топката попадна в играч на „зелените“, който изведе Калоян Кръстев на стрелкова позиция. Нападателят на гостите не сбърка и се разписа. Хебър стигна до точката в последните секунди на срещата. Георги Търтов изведе Набил Макни отляво в наказателното поле, последният преодоля Кристиян Пешов и с удар в близкия ъгъл оформи крайното 3:3.

Локомотив игра в състав: Кристиан Томов, Ангел Лясков, Хорхе Сегура, Мартин Паскалев, Оливер Камдем, Георги Каракашев, Ивайло Иванов, Христо Иванов, Владимир Медвед, Жулиан Лами, Димитър Илиев (Йохан Нзи, Ефе Али, Мартин Петков, Николас Пенев, Кристиян Пешов)